Profesyonel ÇözümOrtağınız

Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. İşimiz yüklerinizin alıcısına zamanında, hasarsız ve noksansız olarak teslim etmektir.

Özbabacan - Biz Kimiz?

Taşımacılığın temelinde yatan organizasyon, bilgi akışı, sürat ve güvenlik, Özbabacan`ın esas aldığı temel kavramlardır. Firmamız bu kavramları en iyi şekilde yerine getirmek için, çalışmakta olduğu Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinde en seçkin partner firmalarıyla entegre bir ağ oluşturmuştur. Bu ağ sayesinde; yükün miktarına, teslim yerinin uzaklığına veya yakınlığına bakılmaksızın taşıma faaliyetini başladığı andan sonuna kadar aktif olarak takip etmekte ve yüklerin alıcısına zamanında, hasarsız ve noksansız olarak teslimini sağlayabilmektedir.

Özbabacan; pazarın ve müşterilerin ihtiyaçlarındaki değişikliklere en hızlı şekilde cevap verebilmek, müşterilerin lojistik hizmetlerinde olası sorunların önceden görülüp aşılabilmesine imkan tanıyabilmek, Avrupa ve Ortadoğu içerisinde entegre lojistik hizmetini vermek ve sonuçta hizmet kalitesini beklentilerin üzerine çıkarabilmek için, özenle seçilerek yetiştirilmiş, alanlarında uzman kadrosu ve teknolojik altyapısıyla, müşterilerin gereksinimlerini fazlasıyla karşılamaktadır. Böylece, yapılan işlerde öncelikli olarak gözetilen “müşteri memnuniyeti” sağlanmış olmaktadır.

Özbabacan`ın esas aldığı temel kavramlar;

Taşımacılığın temelinde yatan organizasyon, bilgi akışı, sürat ve güvenliktir

İŞTİRAKLERİMİZ