Kariyer

Değerli ziyaretçimiz,

Etkin ve istikrarlı yönetimimiz, disiplinli, zeki, çözüm odaklı, iyi niyetli, sistem kurabilen ve kurduğu sistemi işleten, çalışkan ve kurum bağlılığı olan personelimiz, güçlü sermaye yapımız, müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesi, misyon ve vizyonumuz doğrultusunda bizi özellikli ve örnek bir kurum ve özbabacan’ lı yapan unsurlardır.

Özbabacan’lı olmak demek Türkiye ve diğer ülkelerde faal olan, izlenen, teknolojik alt yapılı yatırımlar yapan, güven veren, çağdaş bir şirkette çalışmak demektir.

Amacımız, personelimize yetenek ve becerileri doğrultusunda gelişimine katkıda bulunacak kaynak sunmak, fikir alışverişi yapabileceği iletişim ortamını sağlamak, “daha iyi nasıl olur” sloganıyla yaratıcılıklarına destek vermek ve kaliteyi daima yükseltmektir.

Yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunan, üreten, gelecek vaad eden bu yapı içinde kariyerinizi planlamak istiyorsanız, siz de bu sorumluluğu bizimle paylaşabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Web sitemiz üzerinden iş başvurusunda bulunmak için başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. İnsan kaynakları en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir. Başvuruda bulunmak için formu eksiksiz doldumanız gerekmektedir.