Uluslararası Taşımacılık - Biz kimiz?

Dünya bir taraftan küçülerek küreselleşirken, diğer taraftan Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik şartlar nedeniyle ihracata yönelmesi kaçınılmaz olmuştur. Dış ticarette, üretilen mal ve kalitesi kadar, fiziki mal akışı ve hizmet kalitesi de önem arz etmektedir.

Bu sektörde hizmet veren firmamız, uluslararası karayolu taşımacılığında entegre lojistik hizmetleriyle uluslararası operasyonlarda bir sistem oluşturmaktadır. Firmamız, alternatifli uluslararası taşımacılığıyla, bağlantılı lojistik destekler vererek, uluslararası mal değişimi sağlarken, ticareti ve sanayiyi desteklemektedir.

Taşımacılığın temelinde yatan organizasyon, bilgi akışı, sürat ve güvenlik, Özbabacan`ın esas aldığı temel kavramlardır. Firmamız bu kavramları en iyi şekilde yerine getirmek için, çalışmakta olduğu Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinde en seçkin partner firmalarıyla entegre bir ağ oluşturmuştur. Bu ağ sayesinde; yükün miktarına, teslim yerinin uzaklığına veya yakınlığına bakılmaksızın taşıma faaliyetini başladığı andan sonuna kadar aktif olarak takip etmekte ve yüklerin alıcısına zamanında, hasarsız ve noksansız olarak teslimini sağlayabilmektedir.

Tüm Türkiye’de olduğu kadar Avrupa, Ortadoğu ve ülkelerinde de organize olmuş, sistemini kurmuş, güçlü ve güvenilir yapısıyla tanınan Özbabacan, geniş bir hizmet ağına sahiptir. Profesyonel kadrosu, ciddi ve yenilikçi bir anlayışla hizmet üretirken, çağdaş iletişim teknolojisinin tüm olanaklarını da müşterilerine sunmaktadır. Türkiye’nin dış ticaret ilişkisi içinde bulunduğu tüm ülkelerde yaygın ofis ve acentelik ağıyla taşımacılık hizmeti sunan Özbabacan; genç araç filosuyla gerçekleştirdiği ithalat ve ihracat taşımalarının yanı sıra transit ve üçüncü ülke taşımacılığı alanlarında da deneyimi ve kalitesiyle tercih edilen marka olmuştur.

Özbabacan; pazarın ve müşterilerin ihtiyaçlarındaki değişikliklere en hızlı şekilde cevap verebilmek, müşterilerin lojistik hizmetlerinde olası sorunların önceden görülüp aşılabilmesine imkan tanıyabilmek, Avrupa ve Ortadoğu içerisinde entegre lojistik hizmetini vermek ve sonuçta hizmet kalitesini beklentilerin üzerine çıkarabilmek için, özenle seçilerek yetiştirilmiş, alanlarında uzman kadrosu ve teknolojik altyapısıyla, müşterilerin gereksinimlerini fazlasıyla karşılamaktadır. Böylece, yapılan işlerde öncelikli olarak gözetilen “müşteri memnuniyeti” sağlanmış olmaktadır.

Bu görüşle yola çıkan yönetimimiz, gerek yerli gerekse uluslararası birçok müşterisinin beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek amacıyla, müşteri odaklılığı ve sürekli yenilenmeyi ilke edinmiş ve kurum kültürünü de bu doğrultu da oluşturmuştur.

12
Ülke
194
Partner
5k
Toplam Taşıma
185
Çalışan

İştiraklerimiz